Едина база даних чіпованих тварин України входить до складу міжнародної пошукової системи та доступна з любої частини світу!   
русский українська english
E-mail: tracer@zoodrug.com      

Вступ

 

      Щорічно в містах губляться тисячі собак і кішок. Що робити власникам тварин, якщо чотириногий друг раптом загубився? Як спеціальні служби, що знайшли його, зможуть визначити власника? Загальноприйняті системи ідентифікації, що існують сьогодні, не забезпечують достатній ступінь збереження інформації. Кліпси, бирки можна легко втратити, татуїровки з часом спотворюються, а при необхідності їх можна підроблювати.
      Фірма "Байер" пропонує новий метод ідентифікації тварин. Номер що не піддається підробці, який залишається з твариною протягом всього її життя.

Кодування мікрочіпом:
нова ідея?

     Спочатку розвинений в Америці на початку 1980-х, мікрочіп, що імплантується, був ввезений до Великобританії в 1989, головним чином для тваринних компаній. Поняття мікрочіпа як пристрої ідентифікації для тварин є інноваційним, пропонуючи ефективний і безпечний засіб ідентифікації.
     Спочатку були недоліки сумісності між системами упровадженими на ринку і здатністю сканерів мікрочіпів від одного виробника читати мікрочіпи іншого, це було проблемою.
     До цих проблем знову повернулися під егідою міжнародної Організації Стандартів. Стандарти ISO 11784 і ISO 11785 були прийняті всіма виробниками що, кінець кінцем, веде до повної сумісності між доступними системами. Це - дуже важливий аспект в технології мікрочіпа, оскільки істотно спрощує ідентифікацію всіх мікрочіпованих тварин. Цей стандарт був також здійснений як Британський Стандарт.

ISO 11784

   ISO 11784 описує кодову структуру мікрочіпа. Мікрочіпи базуються на здатності використовувати 64-бітовий код з 15 знаками. Він включає код країни і унікальний код ідентифікації, який не повинен бути дубльований ні в якій країні на протязі принаймні 100 років.

ISO 11785

    ISO 11785 відноситься до стандарту, що охоплює технічне функціонування пристрою сканування і мікрочіпа, визначення, як інформація зберігається і як це активізувати і передавати.

Маленькі
тварини

     1. Для маленьких тварин використовується так званий "FDX-B" мікрочіп. Коли сигнал посилають від FDX-B сканера, інформаційний зв'язок між сканером і мікрочіпом безперервний. Цей метод дає дуже швидке і точне читання.

Великі
тварини

     2. Для великих тварин, можуть використовуватися "HDX" або "FDX-B" технології. Чіпи будуть великими і розроблені, щоб мати сильніший сигнал. Використання цієї технології дозволяє набагато збільшити відстань між сканером і мікрочіпом при читанні.

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

 
   
Bayer: Украина Datamars       Дошка оголошень для тварин
Всё о кошках
Головна   |     Картотека    |    Заявка    |     ЧАПИ     |     Клініки     |    Дошка оголошень
<- Все про кішок
>>>  Зміст  <<<
Все про собак ->
Всё о собаках
Тracer® - чіпування, реєстрація та пошук тварин.